Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

2002 yılında kurulan Net Vizyon Bilgi İşlem A.Ş. o tarihten beri müşterilerine kurumsal network ve iletişim çözümleri alanında hizmet vermektedir. Kamu ve özel sektörde yüzlerce projeyi başarıyla tamamlayan Net Vizyon, bilişim sektöründe yaşanan gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmekte, sektörün ihtiyacına yönelik ürün ve hizmet geliştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde ilk 500 bilişim şirketi listesine 183. sıradan giriş yapan NET VİZYON, büyümeye devam ediyor.


Hizmetlerimizi sıralayacak olursak ; Network, Wireless Kurulum ve Servisi Ağ Güvenliği Hizmetleri IP PBX Hizmetleri Data Center Hizmetleri ve Kurulumu, Yönetim Çözümleri Kablosuz Ağ Altyapı Kurulumu alanlarında müşterilerimize destek vermekteyiz. Net Vizyon Bilgi İşlem A.Ş. kablosuz ağ sistemlerinde ve çözümlerinde dünya pazarının öncülerinden Ubiquiti Networks, Mimosa Networks ve Cambium Networks markalarının Türkiye distribütörü ve yetkili ithalatçısıdır. Dünya genelinde kendi ürün gamında en yüksek satış hacmina sahip Ubiquiti, Mimosa ve Cambium Network sadece yetkili distribütörler aracılığı ile satış yapmaktadır. Yüksek AR-GE çalışmaları sayesinde sürekli ürün yenileme / geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Diğer teknolojilerden ileride ve yenilikçi olması, ürün çeşitliliği, tasarım ve teknolojiyi entegre etmesi, fiyat-performans karşılaştırmalarında rakiplerinden önde olması sebebiyle dünya genelinde çok tercih edilir.

Geniş ürün yelpazesi ile Noktadan - Noktaya, Noktadan - Çok Noktaya gibi ihtiyaçlara cevap vermekle birlikte HotSpot, Otel, Kampüs, OutDoor Bridge, Indoor Access Point ve OutDoor Access Point çözümlerinde ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Ürünlerimize ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. NET VİZYON BİLGİ İŞLEM A.Ş. / www.4mimo.com

Tanıtım Videomuz

Net Vizyon Bilgi İşlem Tanıtım Videosu