Menü
Sepetiniz

Blog RSS Feed

15 Kas Siklu Türkiye Distribütörü Net Vizyon
0 187
Kablosuz ağ sistemlerinde yenilikçi markalar ile yolumuza devam ediyoruz. Yüksek bant genişliği ile kullanımı kolay ve kaliteli ağ ürünleri ile öne çıkan Siklu ürünleri artık Net Vizyon güvencesiyle s..
15 Kas Uzak Masaüstü Bağlantı Programları
0 254
Uzak masaüstü bağlantı programları fiziksel olarak başka bir lokasyonda bulunan bilgisayarlara erişim sağlamak için kullanılır.Bu programlar ile kendi masaüstünüzde çalışıyormuş gibi işlem yapabilirsi..
15 Kas İnternet Hızını Arttırmanın Yolları
0 205
Yaşantımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz internet artık bizler için olmazsa olmaz unsurlardan biri haline geldi. İnternet kullanım oranı sürekli arttığından zaman zaman internet hızında yavaşlama gö..
16 Kas Listede Görülen Kablosuz Ağ İsimlerini Engelleme
0 28
İnternet erişim sekmesine tıkladığımızda karşımıza çıkan kablosuz ağ isimlerinden (Wi-Fi) bazılarını listede görmek istemeyebilir ve engelleyebiliriz. Bu sayede listenin kalabalık ve karmaşık olmasını..
16 Kas Mikrotik Şifre Oluşturma ve Değiştirme
0 213
Mikrotik cihazlarınıza ulaşmak için kullandığınız şifreyi unuttuysanız veya değiştirmek istiyorsanız şu yolu izleyebilirsiniz; Winbox üzerinden gerçekleştireceğimiz işlemde öncelikle sol menüden Syst..
16 Kas UniFi Kurulum
0 183
Ubiquiti markasının en çok satılan ve yaygın kullanılan UniFi ürün ailesine ait Türkçe detaylı bilgi verdiğimiz videoyu izledikten sonra hangi modelin sizin için daha uygun olduğunu kolayca tespit ede..
16 Kas Mimosa Networks Güncellenme
0 187
Eğer kullandığınız Mimosa Networks cihazlarınızın yazılımı güncel değil ise ürünlerden maksimum verim alamazsınız. Bu yüzden de cihazlarınızın mutlaka güncellemesini yapmanız gerekmektedir. Gayet basi..
16 Kas Ubiquiti Nedir?
0 232
Ubiquiti Networks veya diğer adıyla UBNT, Amerika'da kablosuz ağ sistemleri network cihazlarının üretimini yapan bir şirkettir. 2005 yılında kurulan şirketin kurucusu, şuanda da CEO görevinde bulunan..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)